function Lang () { this.txtTitle='Latvijas karte, Rīgas karte, Lietuvas karte, Igaunijas karte, Eiropas karte, Baltijas karte, interneta kartes'; this.txtDescription='Latvijas karte, Rīgas karte, Lietuvas, Igaunijas, Baltijas un Eiropas kartes. Adrešu un vietu meklēšana, ceļu kartes, sastrēgumi, interešu punkti'; this.txtKeywords='Latvijas kartes, Rīgas kartes, Baltijas kartes, Jāņa sētas kartes, Sastrēgumu informācija, Sastrēgumu kartes, adrešu un vietu meklēšana, ceļu remontdarbu kartes, Lietuvas karte, Igaunijas karte, Tallinas karte, Viļnas karte, maršrutēšana, GPS sekošanas sistēmas'; this.txtRefreshMode='Atjaunināšanas režīms'; this.txtLogo='www.BalticMaps.eu'; this.txtSendToMail_TITLE='Nosūtīt karti uz e-pastu'; this.txtSendToMail_TOOLTIP='Izmanto šo sadaļu, lai nosūtītu redzamo karti ar zīmējumu kādam uz e-pastu. Saņēmējs vēstulē saņems saiti uz šo karti un jūsu komentāru.'; this.txtSendToMail_EMAIL='Saņēmēja e-pasts'; this.txtSendToMail_SENDER='Sūtītāja e-pasts'; this.txtSendToMail_SUBJECT='Tēma'; this.txtSendToMail_COMMENT='Komentārs'; this.txtSendToMail_SEND='Sūtīt'; this.txtPostCorrection_TITLE='Ziņot par labojumiem'; this.txtPostCorrection_NAME='Vārds'; this.txtPostCorrection_TOOLTIP='Ievadiet savu vārdu'; this.txtPostCorrection_PHONE='Telefons'; this.txtPostCorrection_EMAIL='Jūsu e-pasts'; this.txtPostCorrection_TEXT='Kartes labojuma apraksts'; this.txtPostCorrection_TEXT_TOOLTIP='Aprakstiet tekstā, kas kartē ir jāpapildina. Izmantojiet punktu un līniju zīmēšanas pogas
\\r\\n\\r\\n
\\r\\n
\\r\\n\\r\\n\\r\\n
\\r\\n\\r\\n\\r\\n
\\r\\n
\\r\\n\\r\\nuz kartes, lai vizualizētu. Karšu izdevniecība Jāņa sēta, kopā ar vēstuli, saņems pašlaik redzamo kartes bildi ar zīmējumu.'; this.txtPostCorrection_REQUIRED_FIELDS='Obligāti aizpildāmie lauki'; this.txtSearchAddress_SEND_BUTTON='Ziņot'; this.txtSearchAddress_TITLE='Meklēt adresi vai vietu'; this.txtSearchAddress_ADDRESS='Example: \"Stabu 119, Riga\"'; this.txtSearchAddress_SEARCH_BUTTON='Meklēt'; this.txtSearchAddress_TOOLTIP='Vietu meklēšanas piemēri: \"Rīgas 1, Sigulda\", \"Stopiņi\", \"Mēmele\", \"Gaiziņkalns\", \"Ķīšezers\", \"Aknīstes novads\", \"kāds pagasts\".

Rezultāti tiks attēloti sagrupēti. Ja Jums ir pārāk liels rezultātu skaits, un nav redzama kāda kategorija, precizējiet meklējamo frāzi.

Garumzīmes nav svarīgas! Kā arī nav obligāti jāievada pilns vārds.'; this.txtSearchAddress_DESCR='Te var meklēt šādās objektu datubāzēs: Latvijas adreses, Lietuvas adreses, Baltijas ielas, apdzīvotas vietas, novadi, pagasti, Lietuvas rajoni, Igaunijas rajoni, upes, ezeri, kalni un tūrisma apskates objekti.'; this.txtPleaseFillAllFields='Lūdzu aizpildiet visus obligātos laukus!'; this.txtMessageSent='Paldies! Ziņojums ir nosūtīts.'; this.txtSaveDrawing='Saglabāt kartes saiti'; this.txtMapViewLink='Saite uz karti'; this.txtRouting_TITLE='Maršruta plānošana'; this.txtRouting_FROM_ADDRESS='Braukt no'; this.txtRouting_TO_ADDRESS='Braukt uz'; this.txtRouting_ROUTE='Maršrutēt'; this.txtRouting_ADD_ROUTE_PIONT='+ Pievienot vēl vienu pieturvietu'; this.txtRouting_DESCR='Šis ir tikai tehnoloģisks, primitīvs demo piemērs, kā izmantot adrešu meklēšanas API maršrutēšanas funkcionalitātes izveidei. \"Braukt no\", \"Braukt uz\" laukos tiek ielikta vērtība, kas pirmā tiek atrasta adrešu meklēšanas logā! Pilnai maršrutēšanai izmantot peles labo pogu uz kartes.'; this.txtRush_TITLE='Sastrēgumu karte Rīgā'; this.txtRush_PLACE_NAME='Posma nosaukums'; this.txtRush_DRIVE_MINUTES='Šobrīd'; this.txtRush_DRIVE_MINUTES_NORMAL='Normāli '; this.txtRush_THIS_MONTH='šajā mēnesī:'; this.txtRush_PREVIOUS_MONTH='pagājušajā mēnesī:'; this.txtRush_2_MONTH_Ago='aizpagājušajā mēnesī:'; this.txtRush_INFOTXT='Tuvākajos kartes līmeņos satiksmes līnijām uzbraucot ar kursoru ir pieejama papildus informācija'; this.txtRush_TIME='Laiks'; this.txtTrafficGraphsTitle='Vidējais posma izbraukšanas laiks darba dienās, minūtēs'; this.txtCords_TITLE='Kartes koordinātas'; this.txtRush_SEARCH='Meklēt'; this.txtTraffic_PROPORTION_Tooltip='Nosacīts satrēguma lielums salīdzinājumā ar normālo caurbraukšanas laiku.

Tuvākajos karšu līmeņos satiksmes līnijām uzbraucot ar kursoru ir pieejama papildus informācija'; this.txtRenovation_TITLE='Ceļu remontdarbu vietas'; this.txtRenovation_SEARCH='Meklēt'; this.txtRenovation_PLACE_NAME='Remontdarbu vieta'; this.txtRenovation_DESCRIPTION='Rīgas ceļu remontdarbu vietas vietas kartē tiek ņemtas automātiski ielasot datus no Rīgas domes Satiksmes departamenta.
'; this.txtPages='Lapas'; this.txtCordsSearch_TITLE='Meklēt koordinātas'; this.txtCordsSearch_X='X'; this.txtCordsSearch_Y='Y'; this.txtCordsSearch_Lat='Lat'; this.txtCordsSearch_Lon='Lon'; this.txtCordsSearch_SEARCH='Meklēt'; this.txtAboutSite_TITLE='Par šo vietni'; this.txtAboutSite=' Šī vietne ir SIA \"Karšu izdevniecības Jāņa sēta\" izstrādātā Interneta karšu pārlūka tehnoloģisko iespēju demonstrācijas vietne. Karšu pārlūks ir JavaScript tīmekļa aplikācija, kas paredzēta integrēšanai citās mājaslapās ĢIS un Latvijas, kā arī Baltijas kartes funkcionalitātes nodrošināšanai. Pamatā, pārlūks sastāv no kartes apskates funkcionalitātes un tam pieslēgtajiem objektu slāņiem.

Šai lapā, kreisajā pusē ir funkcionāli lietojumu demonstrēšanas piemēri, kā izmantot karšu pārlūkā iebūvētās iespējas, lai veidotu pielāgotu gala lietotāja funkcionalitāti. Web integratori var izmantot šo kodu, kā piemēru.
Lietošanas dokumentāciju var apskatīt šeit: http://maps.kartes.lv/kijs/docs/.

Karšu izdevniecība Jāņa sēta'; this.txtSave_Button_Tooltip='Nospiežot šo pogu, jūsu zīmējums un objekti uz kartes tiek saglabāti BalticMaps.eu datubāzē un uzģenerēta saite, kas norāda uz šo kartes atvērumu ar objektiem. Jūs variet šo saiti tālāk izmantot, lai nodotu citiem.'; this.txtRegister='Reģistrēties'; this.txtLogin='Autorizēties'; this.txtUsername='E-pasta adrese'; this.txtPassword='Parole'; this.txtRetrievePassword_Link='Aizmirsta parole'; this.txtRetrievePassword_Button='Nosūtīt'; this.txtRetrievePassword_UserNotFound='Lietotājvārds nav atrasts!'; this.txtRetrievePassword_EmailNotSent='Kļūda nosūtot paroles maiņas informāciju, lūdzu sazinieties ar atbalsta dienestu!'; this.txtRetrievePassword_EmailSent='Piekļuves datu atjaunošanas saite nosūtīta uz norādīto e-pastu!'; this.txtRetrievePassword_EmailSubject='Balticmaps.eu paroles maiņa'; this.txtRetrievePassword_EmailContent='Sveicināti[[NAME]],\\r\\n\\r\\nUzstādīt jauno paroli Balticmaps.eu kontam Jūs varat ar sekojošo saiti:\\r\\nhttps://balticmaps.eu?password_reset_set=true&password_token=[[PASSWORD_TOKEN]]\\r\\n\\r\\n\\r\\nAr cieņu,\\r\\nKaršu izdevniecība Jāņa Sēta, atbalsta dienests.\\r\\nsupport@kartes.lv'; this.txtSetCookie='Atcerēties mani ilgāk!'; this.txtLogon_Error='Atvainojiet, lietotājvārds un/vai parole nav pareiza!'; this.txtUser_Greeting='Sveicināti,'; this.txtUser_Logout='Iziet'; this.txtUserRegister='Reģistrēties'; this.txtUserRegister_Info='Lūdzu aizpildīt obligātos laukus, kas atzīmēti ar \" * \". Pēc reģistrācijas uz norādīto e-pastu saņemsiet apstiprinājuma saiti, ko atverot pārlūkā Jūsu konts tiks aktivizēts.'; this.txtUserRegister_FirstName='Vārds'; this.txtUserRegister_LastName='Uzvārds'; this.txtUserRegister_Email='E-pasts'; this.txtUserRegister_Username='Lietotājvārds (min 4 simb.)'; this.txtUserRegister_Password='Parole (min. 4 simb.)'; this.txtUserRegister_Password2='Parole atkārtoti'; this.txtUserRegister_Company='Organizācija'; this.txtUserRegister_Phone='Tālrunis'; this.txtUserRegister_Notes='Piezīmes'; this.txtUserRegister_Email_Error='Nekorekta epasta adrese. Lūdzu pārbaudiet un mēģiniet vēlreiz!'; this.txtUserRegister_PassTooShort='Parole par īsu! Minimālais garums 4 simboli.'; this.txtUserRegister_PassDoNotMatch='Paroles nesakrīt!'; this.txtUserRegister_Email_Exists='Šāda epasta adrese jau ir reģistrēta!'; this.txtUserRegister_RegistrationComplete_check_mail='

Reģistrācija noritēja veiksmīgi! Uz Jūsu epastu ir nosūtīta saite, kuru atverot pārlūkā, Jūsu konts tiks aktivizēts.

Paldies ka izmantojat mūsu pakalpojumus!

Ar cieņu,
Karšu izdevniecība Jāņa sēta'; this.txtRegistrationEmailSubject='Balticmaps.eu piekļuves aktivizācija'; this.txtRegistrationEmailContent='Sveicināti[[NAME]],\\r\\n\\r\\nJūsu reģistrācija notikusi veiksmīgi!\\r\\n\\r\\nLai aktivizētu Jūsu kontu, lūdzu spiediet uz saiti zemāk, vai arī atveriet to pārlūkā:\\r\\n[[VERIFY_LINK]]\\r\\n\\r\\n\\r\\nPēc saites atvēršanas, Jūsu konts, nekavējoties, tiks aktivizēts.\\r\\n\\r\\n\\r\\nAr cieņu,\\r\\nKaršu izdevniecība Jāņa Sēta, atbalsta dienests.\\r\\nsupport@kartes.lv'; this.txtUserRegister_VerifyOK='


Jūsu konts ir aktivizēts! Paldies, ka izmantojat mūsu pakalpojumus!


Ar cieņu,
Karšu izdevniecība Jāņa sēta'; this.txtGetIframe='Ievietot karti interneta vietnē'; this.txtGetMapIframeIntro='Šis ir maksas pakalpojums. Lai ievietotu karti mājaslapā Jums jāpiekrīt Lietošanas noteikumiem un Distances līgumam.'; this.txtI_Agree='Es piekrītu!'; this.txtNoObjectsSelectedOnMap='Lūdzu izvietojiet uz kartes vismaz vienu objektu!'; this.txtNovadi_TITLE='Pašvaldību karte'; this.txtNovadi_SEARCH='Meklēt'; this.txtNovadi_DESCRIPTION=''; this.txtNovads_TABLE_TITLE='Administratīvie centri'; this.txtNovadi_NAME='Nosaukums'; this.txtZipCodes_NAME='Pasta indeksi'; this.txtRadar_TITLE='Fotoradari'; this.txtRadar_SEARCH='Meklēt'; this.txtRadar_DESCRIPTION=''; this.txtRadar_TABLE_TITLE=''; this.txtRadar_NAME='Nosaukums'; this.txtObjectBorderColor='Rāmja krāsa'; this.txtObjectBackgroundColor='Fona krāsa'; this.txtLMT_Sponsored_Access='Pilnu \"Baltic Maps\" funkcionalitāti bezmaksas Tev nodrošina LMT interneta pieslēgums līdz 01.11.2012!'; this.txtUserObj_SEARCH='Meklēt'; this.txtObjectType='Objekta tips'; this.txtObjectRadius='Objekta rādiuss'; this.txtSave='Saglabāt'; this.txtObjectSaved='Objekts saglabāts'; this.txtDeleteObject='Dzēst objektu'; this.txtObjectDeleted='Objekts dzēsts!'; this.txtUserObj_TITLE='Mani objekti'; this.txtEditObject='Labot'; this.txtObjectWithoutGroup_GroupName='Negrupēti'; this.txtObjectGroupName_Unknown='Dzēsta grupa'; this.txtObjectGroups_Title='Objektu grupas'; this.txtObjectGroup_Title='Objekta grupa'; this.txtObjectGroupEdit_Title='Objekta grupas nosaukums'; this.txtAddObjectGroup='Pievienot'; this.txtShowAllObjects='Rādīt kartē visus'; this.txtDeleteObjectGroup='Dzēst'; this.txtEditObjectGroup='Labot'; this.txtObjectIcon='Objekta ikona
(24x24 pix)'; this.txtObjectIconBig='Lielā objekta ikona
(52x52 pix)'; this.txtObjectGroupIcon='Noklusētā grupas ikona
(16x16 pix)'; this.txtObjectDeleteIcon='Noņemt ikonu'; this.txtObjectGroupSaved='Objektu grupa saglabāta!'; this.txtPromptOnLeave='Informācija ir pamainīta, bet nav saglabāta! Vai tiešām vēlaties pamest lapu?'; this.txtPulicedObjectImage='Publicējamā objekta bilde
(300x300 pix)'; this.txtSubmitObjectTo_MustSee_Section='Publicēt objektu maksas slānī
\"Ir vērts apskatīt\"'; this.txtObjectDeleteImage='Noņemt bildi'; this.txtRouting_Apdzivotas_vietas='Apdzīvotas vietas'; this.txtRouting_Adreses_un_viensetas='Adreses un viensētas'; this.txtRouting_Administrativais_iedalijums='Administratīvais iedalījums'; this.txtRouting_Teritorialas_vienibas='Teritoriālās vienības'; this.txtRouting_Upes='Upes'; this.txtRouting_Ezeri='Ezeri'; this.txtRouting_Kalni='Kalni'; this.txtRouting_Ielas='Ielas'; this.txtGetIframeLoginInfoText='Balticmaps bez maksas nodrošina kartes fragmenta ievietošanu interneta vietnē, ja fragments nesatur vairāk par pieciem lietotāja izvietotiem objektiem.
Lai izmantotu šo pakalpojumu, Jums ir nepieciešams autorizēties ar savu lietotāja kontu.\\r\\n Ievietot karti interneta vietnē: Instrukcija kartes ievietošanai

BalticMaps nodrošina šādus maksas pakalpojumus:
\\r\\n- Interaktīva karte interneta vietnei ar vairāk par pieciem lietotāja izvietotiem objektiem (no 35,00 EUR un PVN gadā)
\\r\\n- Objektu publicēšana sadaļā \"Ir vērts apskatīt\" (9,96 EUR un PVN par objektu gadā)
\\r\\n- Vairāk par 500 objektu uzturēšanu sadaļā \"Mani objekti\" (7,11 EUR un PVN mēnesī)\\r\\n\\r\\n\\r\\n

Lai izmantotu šos pakalpojumus, Jums ir nepieciešams autorizēties ar savu lietotāja kontu un aizpildīt pieteikumu.

Gadījumā, ja Jums nav sava konta Balticmaps.eu, to bez maksas varat izveidot, spiežot šeit.'; this.txtOpenObjectTabLoginInfoText='Jums ir iespēja veidot un saglabāt savu objektu datubāzi uz kartes. Lai strādātu ar šiem objektiem, Jums ir nepieciešams pieslēgties.
Gadījumā, ja Jums nav sava konta Balticmaps.eu, to bezmaksas varat izveidot spiežot šeit.'; this.txtLietosanasNoteikumi='Noteikumi'; this.txtPrintedMaterial_Title1='Drukātie izdevumi'; this.txtPrintedMaterial_Title2='> ceļu kartes, pilsētu plāni, ģeogrāfijas atlanti, ceļveži, sienas kartes u.c.'; this.txtIT_Title1='IT produkti un Web servisi'; this.txtIT_Title2='> karšu pārlūks, adrešu meklēšana, maršrutēšana un loģistika, mobilie un ĢIS risinājumi'; this.txtServices_Title1='Pakalpojumi'; this.txtServices_Title2='> lielformāta izdrukas, karšu faili, izdevumi pēc pasūtījuma, reklāma, u.c.'; this.txtTrafficInRiga_TITLE='Sastrēgumi un satiksme'; this.txtRigaPublicTransport_TITLE='Rīgas sabiedriskais transports'; this.txtWorth_a_look_Title='Ir vērts apskatīt'; this.txtPhotoLayer_Title='Ir vērts apskatīt'; this.txtPointsOfInterest_Title='Apskates vietas'; this.txtMustSee_Pay_Title='Pasūtīt objektu ievietošanu šai sadaļā'; this.txtWorth_a_look_Object_Pay_Title='Pasūtīt objektu ievietošanu sadaļā \"Ir vērts apskatīt\"'; this.txtMap_Insertion_Pay_Title='Pasūtīt interaktīvu karti mājaslapai'; this.txtObject_Database_Pay_Title='Apmaksāt objektu uzturēšanu sadaļā \"Mani objekti\"'; this.txtGetWebInfo_Title='Karte interneta vietnei'; this.txtBalticMapsMobile='BalticMaps mobilajām ierīcēm'; this.txtOrder_Button='Nosūtīt rēķina pieprasījumu'; this.txtOrder_Window_Title='Nosūtīt rēķina pieprasījumu'; this.txtOrder_Pakalpojums_Title='Vēlos abonēt šādus pakalpojumus:'; this.txtOrder_Subscribe_ObjectsINMustSee_Title='Objektu ievietošana sadaļā \"Ir vērts apskatīt\" (9,96 EUR un PVN par objektu gadā)'; this.txtOrder_Subscribe_MapTV_Title='Interaktīva karte interneta vietnei, ja tā satur vairāk nekā piecus lietotāja izvietotus objektus (no 35,00 EUR un PVN gadā)'; this.txtOrder_Subscribe_MyObjects_Title='Vairāk nekā 500 objektu uzturēšana sadaļā \"Mani objekti\" (7,11 EUR un PVN mēnesī)'; this.txtOrder_Nosaukums_Title='Nosaukums (vārds, uzvārds):'; this.txtOrder_RegNr_Title='Reģistrācijas Nr. (personas kods):'; this.txtOrder_Adrese_Title='Adrese, pilsēta, pasta kods:'; this.txtOrder_BankasRekviziti_Title='Bankas rekvizīti:'; this.txtOrder_ObjektuSkaits_Title='Ievietojamo objektu skaits:'; this.txtOrder_Majaslapas_Title='Vietņu nosaukumi, kurās tiks ievietota karte:'; this.txtOrder_Epasts_Title='E-pasts:'; this.txtOrder_Kontakttalrunis_Title='Kontakttālrunis:'; this.txtOrder_Error_JaizvelasVismazViensPakalpojums='Jāizvēlas vismaz viens pakalpojums!'; this.txtOrder_ObligatiAizpildami='Obligāti aizpildāmi lauki!'; this.txtOrder_PiekrituDistancesLigumam='Piekrītu Distances līgumam'; this.txtOrder_PiekrituNoteikumiem='Piekrītu Lietošanas noteikumiem'; this.txtOrder_Complete='Paldies par pasūtījumu! Jums 3-5 dienu laikā nosūtīsim rēķinu.'; this.txtOrder_Complete_OrderNumber='Jūsu pasūtījuma numurs'; this.txtI_Agree_Terms='Piekrītu Lietošanas noteikumiem'; this.txtI_Agree_DistanceAgreement='Piekrītu Distances līgumam'; this.txtObjectImage='Objekta bilde
(300x300 pix)'; this.txtREGISTER_TITLE='Reģistrēties'; this.txtLOGIN_TITLE='Autorizēties'; this.txtSearchAddress_TOOLTOP='Lai meklētu adresi vai vietu, ievadiet to šajā laukā un spiediet Enter'; this.txtORDER_FORM_IFRAME_TITLE='Kartes html kods ievietošanai mājaslapā:'; this.txtORDER_FROM__ABOUT_MUSTSEE_SUBSCR='\"Ir vērts apskatīt\" punkta pievienošanas pakalpojuma apraksts'; this.txtORDER_FROM__ABOUT_MAPTV='Kartes iekļaušanas mājaslapā pakalpojuma apraksts'; this.txtORDER_FROM__ABOUT_MYOBJECTS_SUBSCT='\"Mani objekti\" pakalpojuma abonēšanas apraksts'; this.txtPaid_Services='Maksas pakalpojumi'; this.txtTOOLTIP_AtsauceUzBM='Izplatot sastrēgumu informāciju plašsaziņas līdzekļos, atsaukšanās uz vietni Balticmaps.eu ir obligāta.
Citiem mērķiem šīs informācijas izmantošana ir jāsaskaņo.'; this.txtMobileVersion='Mobilās lietotnes'; this.txtOBJECT_GROUPS_SELECT_ALL_NONE_CHECKBOX_TITLE='Visas / neviena'; this.txtGET_MAP_INFO__ABOUT='Informācija par pakalpojumu'; this.txtGET_MAP_INFO__INSERT_MAP='Ievietot karti interneta vietnē'; this.txtORDER_FORM_HEADER_TEXT='Tālāk ir uzskaitīti maksas pakalpojumi un to apraksti. Aizpildot formu, jūs varat pieteikties šī pakalpojuma izmantošanai.'; this.txtTRIAL_AFTER_REGISTRATION_TEXT='Jums ir piešķirts [[TRIAL_DAY_COUNT]] dienu izmēģināšanas periods, tas beigsies [[END_DATE]].'; this.txtCURRENT_TRIAL_TEXT='Jums ir piešķirts [[TRIAL_DAY_COUNT]] dienu izmēģināšanas periods, tas beigsies [[END_DATE]].'; this.txtORDER_FREE_HEADING='Bezmaksas karte mājas lapā'; this.txtORDER_FREE_FORM_HEADER='Balticmaps bez maksas nodrošina kartes fragmenta ievietošanu interneta vietnē, ja fragments nesatur vairāk par pieciem lietotāja izvietotiem objektiem.'; this.txtORDER_FREE_HEADING_AGREEMENT='Pirms ievietot karti mājas lapā, lietotājam jāiepazīstas ar Lietošanas noteikumiem.'; this.txtORDER_PAID_HEADING='Maksas pakalpojumi'; this.txtMappost_TaskManagement='Darbu plānošana'; this.txtGET_MAP_INFO_INSERT_MAP_INSTRUCTION='Instrukcija kartes ievietošanai'; this.txtIT_Mappost_Title1='Mappost'; this.txtIT_Mappost_Title2='> darba uzdevumu vadība un maršrutu plānošana.'; this.txtRadar_static_TITLE='Stacionārie fotoradari'; this.txtRadar_port_TITLE='Pārvietojamie fotoradari'; this.txtOnlyPayLayerFutures='Turpmākās iespējas ir izmantojamas tikai objektu publicēšanai maksas slānī \"Ir vērts apskatīt\"'; this.txtMappost_TaskManagemetn='Darba plānošana'; this.txtCookies_Policy='Sīkdatņu politika'; this.txtCookies_link='Uzzināt vairāk'; this.txtCookies_consent='Sīkdatnes
Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai balticmaps.eu'; }